• Kategorie
  • Parametry
  • Przedmioty do ozdabiania

Oferujemy Państwu duży wybór przedmiotów do ozdabiania różnymi technikami, a wśród nich między innymi:

-litery i przedmioty z betonu - wykończenie wnętrz oraz dodatki o fakturze betonu są ostatnio bardzo modne i pasują do różych stylów. Aby przełamać nieco surowość tego materiału wystarczy użyć trochę farby, a ozdabiany przedmiot nabierze niepowtarzalnego charakteru.

litery oraz przedmioty do ozdabiania z drewna i sklejki - przedmioty wykonane z drewna, sklejki lub MDF są doskonałą bazą do tworzenia mniej lub bardziej skomplikowanych projektów, różnymi technikami, np. decopage. Z tym materiałem poradzą sobie zarówno dzieci, jak i dorośli.

-przedmioty z papier mache - papier mache to inaczej masa z rozmiękczonego papieru z dodatkiem odpowiedniego kleju. Swietnie nadaje się do pomalowania farbami akrylowymi, ozdobienia techniką decoupage lub obklejenia masami plastycznymi, lub ścinkami kolorowego papieru.

papier washable - jest to specjalny papier, któy nie rozpuszcza się w wodzie, a więc można go bez obaw wyprać. Dzieki temu jest świetną bazą do tworzenia przedmiotów codziennego użytku, jak i elementów wystroju wnętrz.